2021 Sevgililer Gününe Özel %40'a Varan İndirimler *Ücretsiz Kargo ALIŞVERİŞE BAŞLA ALTIN DEĞİL SANAT ALIYORSUNUZ Pırlanta ve Altın Takılar ALIŞVERİŞE BAŞLA

Öne Çıkan Kategoriler

ALTIN YÜZÜK
ALTIN YÜZÜK 388 ürün
ALTIN KÜPE
ALTIN KÜPE 151 ürün
ALTIN KOLYE
ALTIN KOLYE 428 ürün
ALTIN KELEPÇE
ALTIN KELEPÇE 79 ürün
Tüm Kategoriler

Altın Kulübü hizmet nimettir anlayışı ile İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Kapalıçarşı ve kuyumcukent’de sürekli irtibat halinde bulunan kurumsal firmadır. Küreselleşen pazarda bir dünya şirketi olmak için müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit edip; hizmet kalitesini bu beklentilerine cevap verecek şekilde, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirecektir.

Bu doğrultuda şirketimizdeki faaliyetlerimizde kalite ve iş güvenliğini garanti ederiz. Tüm ilgili yasal gerekliliklerin, kanun ve yönetmeliklerin yerine getirilmesini garanti ederiz. Proje ve hedefler oluşturur, ve bunları hayata geçirmek için çaba sarf ederiz. İçeride ve dışarıda irtibat içinde bulunduğumuz her tekil veya tüzel kişiliği birer iş ortağı gibi görür ve onlarla ilişkilerimizi karşılıklı fayda esasında sürekli güvene dayalı olarak geliştiririz. Alışveriş esnasında oluşabilecek hataları minimuma indirebilmek ve iki tarafın maddi manevi kaybı en aza indirecek yöntemleri geliştiririz.